Trojitý Nelson

Dnes se stal členem portálu osudy.cz a současně členem občanského sdružení Naše osudy pan Oldřich Prokop.

 

Jeho vskutku umělecké dílo, které nám dal pan Prokop k dispozici vkládám netradičně do zvláštního souboru

ZDE

a Vy si je kdykoli v plném rozsahu můžete předčíst. Nebo si je v tištěné podobě objednat přímo u pana Prokopa (tel 724 165 277 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Osobní stránky pana Prokopa naleznete na www.moop.cz  

Za sebe i nás všechny členy sdružení i příznivce osudy.cz přeji panu Prokopovi pevné zdraví a životní pohodu a těším se na společnou práci, Honza Nachtigal - správce osudy.cz 

 

Komentáře  

 
0 # Jana Rumlenová 2009-08-04 05:18
Zkrátka perfektní !!!! Začala jsem číst dnes ve tři hodiny ráno - teď už se rozednívá. A mám po spaní. Po tomto zážitku se nedá spát - jen přemýšlet. V mnohém se člověk vidí sám očima jiného. Díky za příjemný zážitek.
Odpovědět
 
 
0 # vynikající písmenkazačátečnice 2009-08-11 14:44
Tak jsem dočetla ta Vaše krásná písmenka, a to jedním dechem. Jsem z nich jakoby ochrnutá, či konsternovaná, v hlavě mi běží Váš příběh, na nic jiného momentálně nemám v mysli místo. Přečíst si něco tak vynikajícího se mi už dlouho nepodařilo. Se zájmem, se zvědavostí na každý další řádek. Hltala jsem ta písmenka jako hladovec prvního stupně. Přeji Vám hodně a hodně zdraví, sil a porozumění mezi Vašimi blízkými, neboť štěstí a láska, není-li právě s Vámi, čeká už za některým rohem. Nemůžete ji minout.
Odpovědět
 
 
0 # DíkyOlda 2009-08-17 09:03
Dobrý den, vrátil jsem se v neděli z dovolené, takže píši až nyní. Děkuji za kladnou kritiku :-) a přji Vám krásné dny! Olda Prokop
Odpovědět
 
 
0 # DíkyOlda 2009-08-17 09:06
Dobrý den! Děkuji moc a rovněž přeji krásné dny.
Odpovědět
 
 
0 # skveleLucie 2010-08-11 22:48
Milá Karolíno,to je moc fajn.Je nás spousta, a skvělé, že spousta tady! :-) Mějte se pěkně. L
Odpovědět
 
 
0 # jojojo 2010-08-16 14:33
Tak příběh, jak ten můj, tolik jsou si podobné. Jsem bez prsu, uzlin a celého spodku. Dětem jsem řekla pravdu a ony mne neskutečně podržely a to i manžela.Na začátku léčby se složil. Máme tři děvčata, také jsou to už slečny a já jsem od operace šest let.Jsem moc ráda že jsem objevila tyto stránky, říkám je třeba co nejvíce psát, aby se ženy nebály...Nataša
Odpovědět
 
 
0 # NeskutečnéMarek 2010-10-07 13:12
Ještě nikdy jsem nepřispěl do komentářů. Ale teď musím udělat výjimku. Naprostou náhodou jsem narazil na tento příběh. Nikdy v životě jsem nezhltl tento příběh jako tento. Nečtu klasické \příběhové\"" knížky, ale toto je naprostý skvost! Aktuálně jsem tento příběh dočetl a nemohu se z toho vzpamatovat. A bude mi to trvat ještě dlouho.... Děkuji"
Odpovědět
 
 
0 # DíkyAinny 2010-10-26 09:50
Po delší době jsem zavítala na Osudy a díky za komentáře. Můžu doplnit, že můj život běží dál. Letos se stala dospělou i moje princezna a přijde mi neuvěřitelné jak ten čas letí. Roky od nemoci už ani nepočítám. Není proč. :o) A pokud můj příběh někoho povzbudí a pomůže mu, tak splnil svůj účel a já jsem tomu moc ráda. Všem přeji krásný den a ještě lepší zítřky.
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.